На станції Одеса-Головна відремонтовано складний стрілочний перевід

05 березня 2020, 15:52

Учора фахівці колійної машинної станції Усатове виконали заміну металевих частин і комплекту перевідних брусів перехресного стрілочного переводу на колії № ПБ станції Одеса.

Роботи проводилися з 12-ї години 3 березня до 12-ї години 4 березня і не зупинялися навіть у темний час доби. Напрямок відправлення поїздів з пасажирського вокзалу станції Одеса-Головна на час колійного вікна було змінено, але рух не був припинений.

Упродовж вікна залізничники вирізали забруднений баласт, демонтували старий стрілочний перевід на дерев’яних шпалах  і встановили новий на залізобетонних.

Перехресний, так званий англійський стрілочний перевід, замінює систему, яка складається з двох звичайних стрілочних переводів. При цьому довжина перехресного переводу майже вдвічі менша довжини, яку займають два звичайних стрілочних переводи. Тому такі переводи мають свої переваги в обмежених умовах, особливо на тупикових станціях, якою є Одеса-Головна. Мета проведення робіт — дотримання вимог безпеки руху поїздів на станції Одеса-Головна.

У вікні, крім колійників, були задіяні працівники Одеських дистанцій енергопостачання, сигналізації та зв’язку, а також станції Одеса-Головна.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?