На станції Одеса-Товарна провели тактико-спеціальні пожежні навчання

27 листопада 2018, 07:31

Особовий склад пожежного поїзда станції Одеса-Товарна регіональної філії «Одеська залізниця» взяв участь у тактико-спеціальних пожежних навчаннях «Дії органів управління та підрозділів при ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з аварією на залізничному транспорті», організованих ГУ ДСНС України в Одеській області.

За тактичним задумом, під час транспортування залізничних цистерн територією станції Одеса-Товарна виникло умовне загорання горючої рідини на площі 250 м², що спричинило загрозу розповсюдження вогню на сусідні цистерни. На місце події прибули черговий караул пожежного потяга та пожежно-рятувальні підрозділи ДСНС м. Одеса, які працювали за підвищеним рангом виклику «Пожежа № 2».

Загалом до гасіння пожежі було залучено керівний склад служби воєнізованої охорони та Одеського загону воєнізованої охорони, черговий караул пожежного поїзда станції Одеса-Товарна, 10 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки ГУ ДСНС України, а також 42 працівники особового складу пожежно-рятувальних підрозділів.

Завдяки злагодженим та своєчасним діям усіх залучених сил та засобів умовна пожежа була своєчасно локалізована та ліквідована. Крім того, під час проведення навчань особлива увага приділялася заходам безпеки, адже залізничні об’єкти мають підвищений рівень небезпеки.

За словами заступника начальника служби  воєнізованої охорони—головного інспектора з пожежного  нагляду регіональної філії «Одеська залізниця» Олександра Кварталова, подібні навчання мають позитивний ефект, адже дозволяють перевіряти першочергові дії караулу, тактику гасіння пожеж та злагодженість дій зі службами взаємодії при виникненні надзвичайних ситуацій, а також контролювати їх якість та оперативність.

Нагадаємо, що у жовтні подібні спільні навчання були організовані ГУ ДСНС України в Херсонській та Миколаївській областях за участю пожежних поїздів станції Херсон і Миколаїв. До кінця поточного року планується проведення аналогічних навчань ще з п’ятьма пожежними поїздами.

Крім цього, з початку 2018 р. було здійснено 43 виїзди пожежних підрозділів філії на заняття, надзвичайні події, в тому числі й на пожежі.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?