На станції Синельникове І Придніпровської «металісти» нацькували на стрільця воєнізованої охорони бійцівську собаку

25 червня 2020, 14:05

Як повідомили кореспонденту «Медіацентру «Магістраль» у службі воєнізованої охорони регіональної філії «Придніпровська залізниця», минулого тижня в обмінному парку станції Синельникове І кілька осіб спробували вкрасти брухт із вагона.

Крадіжці намагався завадити стрілець СК Синельникове І, але грабіжників він не спинив. Більше того, вони почали погрожувати стрільцю, кидати каміння, а потім ще й нацьковувати на нього пітбуля.

«Металісти» дременули врізнобіч лише тоді, коли до місця пригоди прибула чергова зміна стрілецької команди. Їй і вдалося затримати одного з нападників, якого підозрюють у крадіжці 80 кг брухту.

Також спроба крадіжки чорних металів мала місце під час руху вантажного поїзда по 94 км перегону Кривий Ріг-Головний—Кривий Ріг-Сортувальний. Удень на вагони застрибнули кілька осіб, котрі встигли поскидати відрізки арматури довжиною 12 м і загальною вагою понад 400 кг. На місці події затримано причетного до крадіжки чоловіка і передано до відділу поліції на станції Кривий Ріг-Головний.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?