На станції Вапнярка (Одеська залізниця) пройшов День відкритих дверей

25 вересня 2019, 16:40

Нещодавно на станції Вапнярка регіональної філії «Одеська залізниця» провели День відкритих дверей, на який запросили учнів Вапнярської школи № 1.

Організатором заходу стали відділ кадрів виробничого підрозділу «Одеська об’єднана дирекція залізничних перевезень», який представляла старший інспектор з кадрів (Подільського регіону) Світлана Ясницька та керівництво станції.  

Начальник станції Вапнярка Володимир Дарморос та заступник начальника станції (з оперативної роботи) Олександр Форманюк провели екскурсію підрозділами станції, ознайомили школярів з історією та технологією її роботи.

Хлопці та дівчата побували на посту ЕЦ, дізналися про особливості роботи та обов’язки чергового по станції, оператора при черговому по станції, складача поїздів, оператора станційного технологічного центру оброблення поїзної інформації та перевізних документів тощо. Організатори заходу доступно відповіли на запитання школярів, розповіли про відомчі навчальні заклади, в яких можна здобути залізничні професії, перспективи професійного зростання та соціальні гарантії у галузі.

Організація таких профорієнтаційних заходів допомагає старшокласникам скоріше визначитися у своїх професійних інтересах та уподобаннях та усвідомлено обрати професію.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?