На минулому тижні на території локомотивного депо Львів-Захід біля локомотива ВЛ11 охоронці помітили осіб, які намагалися викрасти чотири силові міжсекційні кабелі локомотива.

Як розповів інструктор служби воєнізованої охорони регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Сергій Велесницький, крадії пошкодили кабелі, тож їм залишилось лише декілька хвилин, аби здійснити задумане і втекти з місця події. Втім, оперативна група затримала зловмисників на гарячому.

Крадіями виявились раніше засуджені, ніде не працюючі львів’яни 1987 та 1985 р. н., які неодноразово затримувалися за крадіжки на території депо Львів-Захід. 

З початку 2018 р. на території депо Львів-Захід зафіксовано 16 крадіжок майна на загальну суму понад 1 млн грн. З них попереджено і розкрито 11 випадків на 832 тис. грн. За вчинення цих крадіжок було затримано вісім осіб. При цьому є випадки повторного затримання одних і тих же осіб протягом короткого проміжку часу, які до того ж уже фігурують у кримінальному провадженні.