На Центральному вокзалі Дніпра презентували вакансії

09 квітня 2019, 12:34

Днями на Центральному вокзалі Дніпра відбувся День відкритих дверей, який провели Дніпровський міський центр зайнятості спільно з філією «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця». Містянам—пошукачам роботи було презентовано вакансії: «касир квитковий», «черговий довідкового бюро», «електромонтер», «прибиральник виробничих приміщень» та ін. Про це йдеться у повідомленні регіональної філії «Придніпровська залізниця» у Facebook.

У заході взяли участь заступник начальника вокзалу Дніпро-Головний Вадим Бусурулов, менеджер з персоналу вокзалу Юлія Касаткіна, завідувач квиткових кас Ольга Дончецька, фахівець відділу рекрутингу Дніпровського міського центру зайнятості Ірина Тринитка, а також містяни—пошукачі роботи.

Зустріч стартувала у кабінеті охорони праці та технічного навчання, де Вадим Бусурулов ознайомив учасників заходу зі специфікою роботи вокзалу та розповів про переваги роботи на презентованих посадах.

Формат заходу надав шукачам роботи можливість ознайомитися з робочими місцями працівників квиткового бюро та сервісного центру з обслуговування клієнтів; поспілкуватися з представниками структурних підрозділів, дізнатися про графік, умови праці та посадові обов’язки запропонованих вакансій.

За результатами проведеного Дня відкритих дверей із 24 містян, які взяли участь у заході, троє зацікавилися можливістю працевлаштування й отримали запрошення до співбесіди з менеджером з персоналу вокзалу Дніпро-Головний.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?