На вокзалі станції Одеса-Головна проведено заняття з попередження коронавірусу

17 березня 2020, 15:28

На станції Одеса-Головна спільно з фахівцями Одеського відокремленого підрозділу ДУ «Лабораторний центр на залізничному транспорті Міністерства охорони здоров’я України» відбулися теоретичні та практичні заняття.  

Для пасажирів, які перебувають на вокзалі, кожні 15 хвилин гучномовним зв’язком лунають оголошення щодо поведінки громадян і профілактичних заходів серед населення для запобігання захворюванню, спричиненому коронавірусом.

На інформаційних стендах, на віконцях квиткових кас, у приміщеннях залів очікування та інших місцях загального користування розміщено попереджувальну візуальну інформацію. На електронному рекламно-інформаційному табло транслюється відеоролик, рекомендований МОЗ.

На території вокзального комплексу працює пункт охорони здоров’я філії «Центр охорони здоров’я». Його обладнано спеціальним ізолятором та укомплектовано засобами індивідуального захисту. Працівники медпункту готові надати першу медичну допомогу пасажирам, які поскаржаться на погане самопочуття. За інформацією працівників медичного пункту, випадків виявлення людей із підозрою на коронавірус не було.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?