На Запоріжжі затримали групу підлітків, які кидали каміння у вікна пасажирських поїздів

28 березня 2019, 14:23

На перегоні між станціями Запорізька Січ та Дніпробуд ІІ у Запоріжжі правоохоронці разом із залізничниками затримали хуліганів, які кидали каміння у вікна пасажирського поїзда Київ—Запоріжжя. Такі дії вчинялися неодноразово. Групу підлітків було доставлено до районного відділу поліції для подальшого з’ясування обставин. 

Крім того, 4 березня цього року на перегоні Баришівка—Бориспіль, що біля Києва, із зупинної платформи Травнева невідомі закидали камінням вантажний поїзд під час руху. Вони розбили лобове скло та травмували помічника машиніста.

З початку року зафіксовано понад 200 випадків побиття вікон у пасажирських поїздах, а загалом у 2018 р. було понад 1300 таких випадків.

Укрзалізниця закликає правоохоронні органи дати відповідну оцінку цим діям. Таке втручання у роботу залізниці є неприпустимим та дуже небезпечним явищем, що може призвести до фатальних наслідків. Подібні випадки не можна залишати без уваги, винуватці та всі причетні особи мають нести відповідальність відповідно до чинного законодавства. Укрзалізниця також застерігає громадян від необдуманих вчинків, які можуть спричинити небезпечну ситуацію на залізничному транспорті та призвести до трагічних наслідків.  


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?