На зимові свята Укрзалізниця оформила вже понад 75 тис. квитків для групових перевезень школярів

18 грудня 2018, 10:24

Упродовж новорічно-різдвяних перевезень Укрзалізниця планує перевезти 1426 дитячих груп загальною кількістю 75,5 тис. осіб. Саме стільки заявок на дитячі перевезення отримала й оформила компанія станом на 17 грудня 2018 р. Загалом уже оформлено 1913 заявок на групові перевезення на 103,1 тис. місць.

«З розвитком внутрішнього туризму збільшується популярність залізничних пасажирських перевезень — Укрзалізниця оформлює більшу кількість заявок. Цьогоріч фактичний рівень забезпечення місць за груповими заявками вже перевищено на 23 % до відповідного показника минулого року. Ця робота продовжується — компанія приймає заявки та опрацьовує їх», — прокоментував директор Департаменту організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень Укрзалізниці Олександр Красноштан.

Також, за словами Олександра Красноштана, організатори поїздок повинні зважати на те, що пропускна здатність колій та кількість місць у поїздах обмежена, тому Укрзалізниця просить розглядати альтернативні варіанти дат і маршрутів.

Загалом за аналітичними даними, Укрзалізниця у святкові дні перевезе на 7 % пасажирів більше, ніж у відповідний період минулого року.

Нагадаємо, що Укрзалізниця продовжує призначати додаткові поїзди на період новорічно-різдвяних свят. Наразі призначено 23 поїзди. Всього передбачено 30 пар додаткових поїздів. Квитки можна придбати в залізничних касах та в онлайн-системі продажу квитків.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?