Нам стратегічно важливо враховувати інтереси і Укрзалізниці, і учасників ринку — керівники УЗ зустрілись з представниками бізнес-об’єднань України

12 вересня 2018, 16:51

Керівництво Укрзалізниці, члени Наглядової ради компанії та в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов 12 вересня зустрілися з представниками провідних бізнес-об’єднань України — Європейської Бізнес Асоціації, членом якої є Укрзалізниця, Американської торговельної палати, УСПП і Торгово-промислової палати. Зустріч відбулася з ініціативи Наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця».

Це перша зустріч членів новосформованої Наглядової ради товариства у такому форматі з представниками об’єднань, що представляють практично всі галузі економіки України, окремі підприємства та компанії. Члени Наглядової ради Укрзалізниці зазначили, що для них є принципово важливим отримати фідбек від ринку щодо питань, які виникають у роботі з компанією. Зокрема, стосовно тарифної політики, стану парку локомотивів та відкриття ринку приватної тяги, будівництва й розподілу вантажних вагонів, закриття малодіяльних зернових станцій і безпеки вантажів.   

«Нам стратегічно важливо враховувати інтереси і Укрзалізниці, і учасників ринку, пов’язати їх. Забезпечення рухомим складом нерозривно пов’язане з недофінансуванням капітальних вкладень, необхідністю інвестицій, потреби лібералізації тарифів та розширення конкуренції. Без зміни тарифів не буде інвестицій, важливо це розуміти. Разом з тим необхідно підвищувати операційну ефективність компанії», — повідомив голова наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця» Шевкі Аджунер.

За словами в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова, Укрзалізниця напрацьовує з широким колом учасників ринку механізми вирішення гострих питань, перебуває у постійному режимі консультацій для покращення взаємодії з клієнтами. Наприклад, із зерновиками відбуваються конструктивні дискусії щодо ефективної організації маршрутних відправлень, зменшення обігу зерновозів, закриття малодіяльних станцій.

«Для ефективної співпраці та використання ресурсів Укрзалізниці нам необхідно заручитися взаємною підтримкою та досягти порозуміння. Для цього ми ведемо відкриту дискусію з учасниками асоціацій. Ми не діємо, не порадившись із нашими діловими партнерами, ми — за відкритість і прозорість», — наголосив Євген Кравцов.

В. о. голови правління зауважив, що без достатніх інвестицій наразі складно задовольнити потреби учасників ринку. «Необхідно вести дискусію про питання ціноутворення, маржу, модель державної підтримки пасажирських перевезень, покриття збитків від лібералізації ринку перевезень. Обговорення треба проводити комплексно і спільно. Самостійно Укрзалізниці не вирішити ці питання», — зауважив Євген Кравцов.

Учасники зустрічі домовилися вести постійний діалог для об’єднання зусиль у вирішенні ключових питань, сприяти розвитку компанії, ринку перевезень і економічному розвитку держави.

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?