Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци! Напередодні свята у регіональній філії «Одеська залізниця» відвідують ветеранів війни

8 травня в День пам’яті та примирення, напередодні відзначення 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, перший заступник начальника Одеської дирекції залізничних перевезень Віталій Москаленко, начальник відділу кадрів дирекції Наталя Пілаєва та голова Ради ветеранів апарату дирекції Людмила Дзекіш відвідали ветерана дирекції, інваліда війни Валентину Сергіївну Словцову.

Під час зустрічі ветерану-залізничниці було вручено Почесні грамоти:  за вагомий особистий внесок у розбудову ветеранського руху —від голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова та за багаторічну сумлінну працю на залізничному транспорті, вагомий особистий внесок у розвиток філії – від директора регіональної філії «Одеська залізниця» В’ячеслава Єрьоміна.

Також з нагоди свята Валентині Сергіївні (яка у цьому році відсвяткувала 100-річний ювілей), згідно з рішенням Правління ПАТ «Укрзалізниця» було вручено грошову винагороду та продуктовий набір.

Зазначимо, що в рамках заходів, присвячених 73-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, ради ветеранів та профспілкові комітети виробничих підрозділів філії відвідають ветеранів-залізничників, учасників бойових дій, інвалідів та учасників війни з привітаннями, врученням грошових винагород та продуктових наборів.