Науковець залізничного вишу здобув премію Дніпропетровської обласної ради

28 серпня 2018, 10:27

Дніпропетровська обласна рада другий рік поспіль проводить конкурс для молоді області. Мета — відзначити кращих за досягнення  в різних сферах життя, професійній діяльності та активну участь у розбудові регіону.

Цього року двоє молодих вчених Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна були висунуті на присудження премії Дніпропетровської обласної ради: Ольга  Леоненко — у категорії «За внесок у розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, громадського руху» та Максим Сорока — в категорії «За внесок у розвиток зеленої модернізації економіки області, впровадження зелених ідей, ведення зеленого бізнесу, захист навколишнього природного середовища».

За результатами експертної оцінки та відкритого голосування на сайті облради старшому науковому співробітнику ГНДЛ «Охорона навколишнього середовища на залізничному транспорті» Максиму Сороці було присуджено премію Дніпропетровської обласної ради у категорії «Захист навколишнього природного середовища».


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?