Найсильніші армрестлери — миколаївські колійники

17 квітня 2019, 14:05

Нещодавно на базі Херсонського спортивного міні-комплексу пройшли змагання з армспорту,  в яких взяли участь команди 10 виробничих підрозділів Херсонського регіону.

За інформацією завідуючого спортивною спорудою Дмитра Оболєнцева, в особистому заліку трійка лидерів розташувалася так: у ваговій категорії до 80 кг поза конкуренцією були миколаївські колійники Артем Сергієв та Ерік Габібов, які посіли відповідно перше та другі місця, третім став  представник оборотного депо Херсон Роман Андрющенко.

До 90 кг: перше місце здобув представник Херсонського регіонального обчислювального центру Деніс Галіза, друге — Микола Кушнір зі Снігурівської машинної станції, третє — Руслан Настоящій з Херсонського територіального управління (колишнє БМЕУ-4);

У надважкій ваговій категорії понад 90 кг перше місце дісталося колійнику з Миколаєва Євгену Лисакову, друге — Євгену Попову (колишнє БМЕУ-4), третє — Андрію Опальчуку з обчислювального центру. У командному заліку призові місця розподілили між собою миколаївські колійники, які були визнані найсильнішими, а також працівники обчислювального центру зі сріблом та Херсонського територіального управління (колишнє БМЕУ-4) з бронзою. 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?