За п’ять місяців 2018 р. на залізничних переїздах та коліях Придніпровської магістралі було зафіксовано три дорожньо-транспортні пригоди за участі автотранспорту. У результаті травми різного ступеня тяжкості отримали троє людей.

У травні сталася одна ДТП на залізничному переїзді. Нагадаємо, що на перегоні Дубки—Апостолове легковик «Suzuki SX4» намагався перетнути колії перед приміським пасажирським поїздом. Попри застосування екстреного гальмування уникнути зіткнення локомотива й автівки не вдалося. Травмувалася жінка — пасажир іномарки.

Якщо порівнювати з аналогічними показниками січня—травня 2017 р., то слід відзначити позитивну тенденцію до двократного скорочення кількості автотранспортних інцидентів: торік на переїздах та коліях залізниці за аналогічний період сталося шість дорожньо-транспортних пригод. При цьому двоє людей загинули, одну було травмовано.

Винуватцями всіх ДТП і минулого, і цього року  є водії автотранспортних засобів: вони грубо порушили правила безпеки під час перетину залізничних колій.

Придніпровські залізничники звертаються до учасників дорожнього руху: не нехтуйте правилами безпеки, бережіть себе! Тільки так можна уникнути важких, а часом непоправних наслідків — травмування, втрати здоров’я чи життя.