Придніпровських залізничників непокоїть зростання кількості несанкціонованих втручань у роботу магістралі (у січні—червні цього року зафіксовано 76 таких випадків проти 75 торік). Дії зловмисників становлять пряму загрозу безпеці руху та призводять до відчутних матеріальних втрат.

Так, за півроку в результаті незаконних втручань сторонніх осіб у межах залізниці було затримано 246 поїздів більш як на 223 год, прямі збитки перевищили 1 млн 167,5 тис. грн.

Основними видами несанкціонованих втручань у роботу регіональної філії були крадіжки елементів інфраструктури, рухомого складу та вантажів (понад 71 %).

У першому півріччі також зафіксовано факти насильницьких дій щодо осіб, які перебувають на залізничному транспорті; кидання сторонніх предметів у рухомий склад чи накладання їх на колії, перекриття руху поїздів.

Значну частку (13 %) становлять інциденти, пов’язані з вибуховими пристроями: хибними повідомленнями про замінування вокзалів та поїздів, виявленням боєприпасів (переважно застарілих) у рухомому складі чи на залізничних об`єктах.

Придніпровські залізничники нагадують, що несанкціоновані втручання в роботу залізничного транспорту створюють пряму загрозу безпеці залізничного руху, пасажирів та персоналу, а також тягнуть за собою кримінальну й адміністративну відповідальність для зловмисників.