В Одесі відбулася дводенна школа передового досвіду присвячена питанням застосування нових підходів у системі оплати праці та обліку робочого часу працівників АТ «Укрзалізниця».

Захід пройшов під головуванням директора з управління персоналом та соціальної політики Євгенія Козака. Модератором виступила директор Департаменту оплати праці та мотивації персоналу Ольга Скарлат. У заході взяли участь більше 60 фахівців з питань оплати праці всіх філій та департаментів Укрзалізниці.

Директор з управління персоналом та соціальної політики Євгеній Козак у вступному слові зазначив, що найголовніше в ході цієї унікальної зустрічі — виникнення синергії нових знань, навичок, умінь, досвіду, дружби та підтримки у колективі однодумців, які формують єдину сильну команду Укрзалізниці.

Від керівництва регіональної філії «Одеська залізниця» привітав учасників заходу та організаторів заступник директора регіональної філії з фінансово-економічних питань Олег Підлубний: «Відповідно до аналізу, 45 % у структурі операційних витрат товариства з нарахуваннями за 10 місяців поточного року — витрати на оплату праці, тому роль кожного працівника, який займається цим питанням, важко переоцінити». Крім того, він висловив упевненість у важливості проведення заходів такого формату, адже це дозволяє в ході дискусії знайти відповіді на всі актуальні питання.

На початку заходу присутні розділилися на шість команд, обрали собі назви та капітанів. Учасники команди від регіональної філії «Одеська залізниця» обрали назву «Перлина у моря», а капітаном — в. о. начальника служби організації праці, заробітної плати і структур управління Олександра Константинова.

Школа передового досвіду відбулася у цікавій формі: доповіді учасників чергувалися із завданнями (кейсами) з трудового законодавства та внутрішніх розпорядчих документів, вирішення питань встановлення доплат та надбавок, розроблення ключових показників (КПЕ) діяльності та управління ФОП. У ході роботи учасники розглядали питання присвячені чотирьом найважливішим напрямкам своєї роботи, зокрема питанням:

— управління персоналом;

— організації праці;

— обліку робочого часу;

— нормування праці;

— оплати праці та мотивації персоналу;

— системи цілепокладання;

— встановлення ключових показників ефективності;

— оцінки результатів діяльності.

Дуже зацікавила присутніх доповідь начальника відділу нормування праці ЦТЗБ Валерії Фінадоріної, яка у своїй доповіді проаналізувала хід виникнення, інтеграції та зникнення професій в умовах глобалізації ринку праці. На її думку, динамічна зміна професійно-класифікаційної структури ринку праці спричиняє інтеграцію та укрупнення професій, їхнє старіння та появу нових, які з’явилися в галузі, зокрема стюард, агент комерційний, фахівець з публічних закупівель, фахівець з методів розширення ринку збуту. З моменту початку функціонування залізниць зникло або застаріло більше кількох десятків професій.

Від регіональної філії «Одеська залізниця» було двоє доповідачів: начальник сектору Шевченківської дирекції залізничних перевезень Алла Руденко, яка розповіла про запровадження режимів чергування на об’єкті та вдома для чергових по залізничних станціях, і провідний інженер з організації та нормування праці вагонного-експлуатаційного депо Одеса-Застава І Тетяна Крилова, котра поділилася досвідом з нормування праці та можливості застосування відрядної оплати праці для працівників пунктів технічного обслуговування вагонів структурних підрозділів вагонного господарства.

За бездоганну організацію та проведення заходу колектив служби організації праці, заробітної плати і структур управління регіональної філії «Одеська залізниця» отримав Подяку від директора з управління персоналом та соціальної політики Євгенія Козака та Директора департаменту оплати праці та мотивації персоналу Ольги Скарлат.