Новорічна подорож ретропоїздом у Києві

31 грудня 2017, 12:29

30 грудня в Києві запустили новорічний ретропоїзд зі станції Київ-Пасажирський. Упродовж подорожі киянам і гостям столиці розповіли історію залізниці, нагодували гарячими пиріжками та показали красу зимової столиці, повідомляє Nagg. Вирушити в подорож на ретропоїзді Київським залізничним кільцем можуть усі охочі також 6, 7, 8, 14 та 19 січня. Відправлення о 13:45 зі станції Київ-Пасажирський.

Як повідомлялося раніше, квитки на ретропоїзд можна придбати в залізничних касах вокзалу або за допомогою онлайн-сервісу booking.uz.gov.ua. При придбані квитка через онлайн-систему слід вказувати станцію відправлення Київ-Пасажирський, а станцію прибуття Караваєві Дачі. Вартість квитка для дорослих близько 80 грн, для дітей – близько 45 грн. Прибуватиме поїзд після святкової поїздки на станцію Київ-Пасажирський.

Також охочі можуть відвідати виставку історичного рухомого складу на станції Київ-Пасажирський, що розташована біля 14-ї колії. Тут можна оглянути паровози різних серій, унікальні тепловоз ТЭ3 та електровоз ЧС4, пасажирські вагони-салони побудови першої половини ХХ сторіччя та спеціальну техніку.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?