Одеська залізниця до роботи взимку вже підготувала 24 снігоочисні машини

09 жовтня 2019, 08:17

Регіональна філія «Одеська залізниця» майже готова до забезпечення безперебійної та ефективної роботи залізничного транспорту в умовах холодів.

Зокрема, до опалювального сезону вже відремонтовано та виконано наладку 57 котелень. Також у ході підготовки відремонтовано понад 3,2 тис. м² покрівель. Відремонтовано (за потреби замінено на металопластикові) 567 дверей і вікон. Повністю підготовлені всі системи опалення й вентиляції. Відремонтовано 1,45 км теплових мереж і пароводів, майже 2 км систем водопостачання й каналізації.

У повному обсязі працівники залізниці забезпечені теплим зимовим спецодягом (костюмами «Гудок», «Зима») та спецвзуттям (утепленими, кирзовими чоботами та шкіряними черевиками).

Обстежено та підготовлено понад 220 км під’їзних колій. Відремонтовано і підготовлено 315 од. автотранспорту, 17 од. автотракторної техніки для прибирання снігу. Заготовлено 20 тис. 732 од. інструменту та інвентарю для прибирання снігу.

Служба колії підготувала до роботи в зимовий період 24 од. снігоочисної та снігоприбиральної техніки та підготувала 694 стрілочні переводи, які обладнані пневмообдувкою, і 144 — обладнані електрообігрівом.

Цьогоріч на залізниці працює майже 1,6 тис. першозимників. Всі вони пройшли навчання та закріплені за досвідченими працівниками. Роботи виконуються згідно із затвердженим планом-графіком і будуть завершені у встановлені терміни.


Поширити y соціальній мережі



Чи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?