Одеські залізничники долучилися до Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму «Odesa 5Т»

16 вересня 2020, 16:30

Представники регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» — заступник директора регіональної філії з логістики та роботи з поромами Іван Ємець і начальник виробничого підрозділу «Дирекція залізничних перевезень з організації взаємодії портів та припортових станцій» Андрій Киман — долучилися до III Investment Promotion Forum Odesa 5Т, який відбувся 10 та 11 вересня в Одесі.

Головними векторами «Odesa 5Т» є транспорт, торгівля, технології (включно з ІТ, будівництво та медициною), туризм і траст (прозора економіка, довіра на ринку фінансових послуг). Створення зони пріоритетного розвитку та розвиток науково-дослідницької екосистеми й інфраструктури космічних технологій серед головних тем форуму цьогоріч.

Тематику транспортної інфраструктури, її розвитку в Одесі та її сучасні проблеми обговорювали під час другого дня заходу.

Головна особливість Одеської залізниці — її приморське та прикордонне розташування, у регіоні якої розташовані великі морські та річкові порти, що забезпечують зовнішні транспортно-економічні зв'язки з більш ніж 70 країнами світу. Одеська магістраль, яка є головною сталевою артерією, зацікавлена в стабільному розвитку та покращенні соціально-економічних показників регіону. Також однією з ключових тем на форумі став туристичний потенціал міста, її обговорювали в межах дискусійної панелі «Інвестиції в сектор туризму та індустрію гостинності». Слід зазначити, що значна частина курортників до місць відпочинку у південному напрямку потрапляє саме залізницею.

У заході взяли участь понад 500 осіб, серед них — іноземні інвестори, транспортники, бізнесмени, аналітики, представники торгово-промислових палат, дипломатичних місій та інші.

Такий інвестиційний форум — це платформа для залучення приватних і муніципальних інвестицій, підвищення інноваційного та технологічного потенціалу міста, розвитку інфраструктури, презентації бізнесу й пошуку можливостей.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?