Одеські залізничники допомогли в гасінні пожежі в лісосмузі в Сербці

13 вересня 2019, 17:22

Вчора внаслідок загоряння сухої трави на території землевідведення Сербської селищної ради загорілося захисне лісонасадження із подальшим розповсюдженням вогню на смугу відведення залізниці на перегоні Сербка—Буялик.

Через сильні пориви вітру пожежа розповсюджувалася дуже швидко, і залізничники були змушені знеструмити контактну мережу по обох коліях перегону.

Для локалізації пожежі на допомогу частинам ДСНС Іванівського та Лиманського районів було викликано пожежний поїзд станції Одеса-Сортувальна.

Внаслідок розповсюдження зони задимлення та іскор від пожежі сухої трави задимилися трапові дошки на даху електропоїзда, який рухався перегоном. З метою недопущення виникнення пожежі задимлення на даху електропоїзда самотужки нейтралізувала локомотивна бригада за допомогою порошкового вогнегасника.

Було затримано електропоїзди № 6414 сполученням Одеса—Помічна на 2 години 20 хвилин та № 6407 Колосівка—Одеса на 36 хвилин, а також пасажирський поїзд № 92 сполученням Одеса—Костянтинівка.

Територіальна поліція сумісно з працівниками ДСНС та регіональної філії «Одеська залізниця» проводить розслідування цього випадку.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?