Одеські залізничники готують переїзди до ремонту за європейськими стандартами

17 жовтня 2018, 12:52

Працівники регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» продовжують капітальний ремонт залізничних переїздів. Наразі тривають роботи на дев’яти залізничних переїздах Одеської магістралі.

Так, на переїзді Кремидівка—Кулиндорове 1281 км ПК10 задіяні фахівці дистанції колії й дистанції сигналізації та зв’язку станції Одеса-Сортувальна, а також працівники Вознесенської колійної машинної станції. Тут після капітального ремонту парної колії та заміни переїзного настилу продовжується облаштування залізничного переїзду й підготовка його до оновлення за європейськими стандартами: вже наступного року планується замінити обладнання та облаштувати монолітні бордюри. Крім того, залізничники замінюють плити автодороги і зроблять відводи під’їзду до переїзду.

На сьогодні аналогічні роботи з капітального ремонту тривають на залізничних переїздах Седнівка—Червоне Озеро 112 км ПК10, Веселинове—Миколаєве 1176 км ПК9, Арциз—Березине 179 км ПК5. Також фахівці Одеської магістралі проводять укладання переїзного настилу зі збірного залізобетону на переїздах Роздільна—Єреміївка 1453 км ПК8, Розсошки—Умань 187 км ПК2, Арциз—Березине 194 км ПК6, а також на двох переїздах дільниці Городище—Хлистунівка, а саме: на 167 км ПК10 та на 170 км ПК9.

Зазначимо, що з початку року були проведені ремонтні роботи на дев’яти залізничних переїздах та ще на п’яти переїздах покращено видимість. Відповідно до темпів проведення, заплановані на поточний рік роботи з капітального ремонту переїздів будуть виконані у повному обсязі.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?