Одеські залізничники спільно з представниками Нацполіції провели рейд для перевірки дотримання протиепідемічних заходів

23 червня 2020, 13:09

20 червня 2020 р. одеські залізничники спільно з представниками Національної поліції провели рейд для перевірки дотримання протиепідемічних заходів пасажирами приміських поїздів під час користування послугами залізничного транспорту.

Перевірка була організована та проведена силами керівного складу філії, керівників підрозділів та служб із подальшим супроводженням приміських поїздів на шляху їх прямування в межах обслуговування регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця».

На вокзалах, на станціях та безпосередньо у вагонах під час курсування залізничники проводили роз’яснювальну роботу із громадянами про необхідність дотримання карантинних заходів, закликали до відповідального ставлення щодо виконання вимог запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Наявність засобів індивідуального захисту та дотримання дистанції — головні правила щодо непоширення COVID-19 серед населення.

Громадяни із розумінням ставляться до посилених заходів та висловлюють підтримку проведенню подібних рейдів. Наразі в межах філії курсує 110 приміських поїздів.

Нагадаємо, в межах першого етапу відновлення пасажирських перевезень з 1 червня 2020 р. почався рух приміських поїздів у межах регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця». У поїздах, на вокзалах, на станціях та в інших приміщеннях, де перебувають пасажири, забезпечено обов’язкове проведення дезінфекційних заходів з дотриманням усіх санітарних норм і стандартів.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?