Одеські залізничники успішно справляються з наслідками снігової стихії

02 березня 2018, 14:47

Майже 4,5 тис. працівників регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» брали участь у заходах зі снігоборотьби протягом останньої доби.

В період з 1 по 2 березня було залучено в межах Одеської дирекцій залізничних перевезень понад 1,4 тис. працівників, Знам’янської – понад 1,3 тис., Шевченківської – понад 1,1 тис., решта – по Херсонській дирекції залізничних перевезень.

Зокрема, другу добу поспіль великий контингент задіяний на ключових залізничних вузлах: майже 500 залізничників боролися зі стихією в Одесі, понад 250 працівників – по станції ім. Т. Шевченка та Знам’янка,  майже 200 – по станції Помічна, близько 100 – у Херсоні, Миколаєві, Подільську.

Цієї доби на коліях Одеської магістралі працювало 14 одиниць спеціалізованої снігоочисної залізничної техніки. Зокрема сім машин СМ-2 прибирали снігові замети на території Одеської, Подільської, Шевченківської, Знам’янської, Помічнянської, Вапнярської дистанції колії та дистанції колії Одеса-Сортувальна, в тому числі на станціях Одеса-Головна, Роздільна, Раухівка, Березовка, Сербка, Буялик, Затишшя, Знам’янка, ім. Т. Шевченка, Новоукраїнка, Помічна, Бахмут, Колосівка, Великий Кут, Кропівницький, Ясна Зоря, Миколаїв. Ще шість машин СДПМ працювало на перегонах Червоне Озеро – Кропивницька, Долинська – Червоне Озеро, Черкаси – Гребенка – Сміла, Шевченко – Помічна, Білгород-Дністровський – Аккаржа, Долинська – Кропивницька, Христинівка – Кирпасовка та по станції Медерово. Також на вузькоколійній дільниці Рудниця – Гайворон – Голованівськ була задіяна машина ЦУМЗ.

Загалом було вивезено 9 тис. 270 куб. м снігу та розчищено понад 950 км колії, очищено від снігу та криги станційні колії, стрілочні переводи та залізничні переїзди.

Додамо, починаючи з 24 лютого, цілодобово щонайменш 1 тис. працівників регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» залучалося до снігоборотьби на об’єктах транспортної інфраструктури. Через погіршення погодних умов, що спостерігалися в регіоні з 27 лютого, близько 1,5 тис. одеських залізничників кожної зміни задіяні у заходах, спрямованих на ліквідацію наслідків снігової стихії. За цей період в межах Одеської магістралі регулярно очищується понад 2,5 тис. стрілочних переводів, майже 300 залізничних переїздів та півсотні пасажирських платформ.

Наразі робота із забезпечення руху поїздів триває. Працює оперативний штаб з ліквідації наслідків негоди. Регіональна філія контролює ситуацію з рухом пасажирських та вантажних поїздів та ситуацію на залізничних об’єктах.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?