Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци! Одеські залізничники вирушили до Кракова, Львова і Чернівців у подарункові подорожі від керівництва

Вчора, 27 червня, три групи працівників регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» вирушили у подорожі, які надало керівництво філії як подарунок за активну участь і підтримку корпоративної ініціативи, а саме участь в конкурсі світлин у Facebook «День вишиванки-2018».

Нагадаємо, конкурс відбувся в середині травня. За його умовами, працівники мали у святковий день прийти на роботу у вишитому вбранні, сфотографуватися в ньому й надіслати світлину для публікації у конкурсному альбомі. Переможців і лідерів конкурсу протягом тижня обирали користувачі Facebook, які за допомогою вподобань («like»), захоплень («love») і овацій («wow») голосували за світлини, що їм найбільше сподобалися.

Нововведенням цього року стала категорія «Колективне фото», в якому брали участь трудові колективи структурних і виробничих підрозділів регіональної філії. Крім того, як подарунок переможцям в цій категорії керівництво Одеської магістралі вирішило надати три подорожі: переможцям — закордонну мандрівку до польського Кракова, за друге місце — до чарівного Львова й за третє — до Кам’янця-Подільського, Хотина і Чернівців.

Відтак, за підсумками голосування право на подорожі отримали Олександрійська дистанція колії, господарська служба регіональної філії та Знам’янська дирекція залізничних перевезень. Проте через недобір туристичних груп керівництвом залізниці було вирішено добрати їх з числа лідерів у категорії «Персональне фото» з урахуванням рейтингу світлин, а саме за кількістю отриманих голосів у конкурсному альбомі.

Врешті з майже 450 працівників регіональної філії, що брали участь у конкурсі, у подарункові мандрівки вирушили три туристичні групи по 36 залізничників, які протягом святкових вихідних ознайомляться з історією і пам’ятками зазначених міст, відвідають низку цікавих екскурсій, отримають незабутні враження й позитивні емоції.