Одеські залізничники закликають Нацполіцію суворо покарати вандалів, які розмалювали три пасажирські вагони на Херсонщині

10 серпня 2018, 12:59

Днями на станції Чорнобаївка під час зупинки поїзда до рухомого складу підбігла група підлітків (приблизно 15 осіб) і розмалювала три вагони дизель-поїзда. Усі були одягнені в балаклави та озброєні битами. Одеська залізниця закликає Національну поліцію до вживання відповідних заходів та притягнення винних до відповідальності.

За сім місяців 2018 р. на Одеській залізниці невідомі особи розфарбували 24 вагони, чим завдали збитків на 15 тис. грн, а також розбили та пошкодили вісім віконних блоків на загальну суму понад 36 тис. грн. Загальний розмір збитків через пошкодження рухомого складу приміських поїздів зараз сягає майже 60 тис. грн, що у 2,3 раза більше, ніж за аналогічний період 2017 р.

На відновлення зовнішнього вигляду рухомого складу потрібно витратити не лише гроші, а й чимало часу працівників, які задіяні на планових видах ремонту. З кожним роком кількість пошкоджень не зменшується. Хуліганські дії ускладнюють і матеріально-технічну оснащеність залізниці, і процес перевезень.

Окрім збитків, котрі завдаються залізниці, страждають у першу чергу пасажири, адже пошкоджені вагони знімаються з руху для відновлення, наприклад, замість 10 вагонів подається на посадку електропоїзд складом лише вісім вагонів. Одеська залізниця закликає Національну поліцію до вживання відповідних заходів та притягнення порушників до відповідальності.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?