Одеським залізничникам знову нагадали правила пожежної безпеки

24 грудня 2019, 16:34

На Одеській залізниці відбулися пожежні навчання. Зокрема, за дорученням заступника начальника служби—головного інспектора з пожежного нагляду Одеської залізниці Олександра Кварталова ці навчання пройшли у дворі третього корпусу управління. Сотня працівників корпусу за 5 хвилин залишила свої робочі місця та зібралася у внутрішньому дворі, де заступник начальника Одеського загону воєнізованої охорони з пожежного нагляду Віталій Кавтя провів інструктаж, у ході якого підкреслив, що пріоритетне завдання пожежників — врятувати життя людини. Тому якщо дати про себе знати, то пожежники зроблять усе можливе, щоб врятувати потерпілого.

Працівники пожежного нагляду розповіли про важливість злагодженого проведення евакуації працівників, адже в разі виникнення пожежі діяти потрібно оперативно, але без паніки. Залишаючи робоче місце, слід обов’язково вимкнути всі електронні прилади, залишити ключ у дверях, поінформувати про пожежу всіх, хто поряд, і найкоротшим шляхом вийти на вулицю. Важливо тримати вогнегасники в легкодоступному місці, щоб за необхідності його якнайшвидше використати. Присутнім пояснили особливості використання вогнегасників різних типів та про випадки гасіння пожеж із залученням працівників пожежного нагляду.

Охочих навчитися використовувати вогнегасники виявилося багато — всі вони отримали таку можливість.

Слід зазначити, що подібні заняття з використання пожежних автомобілів або пожежних поїздів уже були проведені в інших дирекціях залізничних перевезень регіональної філії «Одеська залізниця». Загальне охоплення профілактично-роз’яснювальної роботи становить понад 2,5 тис. працівників. Головна мета заходів — навчити колектив залізничників правильно діяти при виникненні пожежі, а також вживати профілактичних заходів щодо їх недопущення.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?