Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци! Одеський коледж транспортних технологій відзначив дві важливі дати

Вчора Одеський коледж транспортних технологій відзначив 147-й день народження та 20 років відділення бухгалтерського обліку. Колектив прийшли привітати представники місцевої влади, керівники служб регіональної філії «Одеська залізниця», випускники минулих років, ветерани коледжу.

Групі студентів та викладачів були вручені почесні грамоти від керівництва філії, коледжу та ін. На гостей  чекала велика концертна програма з музичними привітаннями від випускників.

Довідка

Все починалося з ремісничої школи підготовки техніків залізничної служби, відкритої на Пересипу в 1871 р. Пізніше її було перейменовано в середнє механіко-технічне залізничне училище і переведено на станцію Одеса-Товарна. Заклад там розташовується і донині. У 1921 р. училище перейменували в технікум залізничного транспорту, а свою нинішню назву — Одеський коледж транспортних технологій — технікум отримав у 2012 р.