Одесу та Клайпеду з’єднає регулярний контейнерний поїзд. Учора з колегами дали старт черговому проекту. Повідомив на своїй сторінці у Facebook голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«Це найбільш прогресивний і ефективний спосіб доставки вантажів, а завдання Укрзалізниці — створювати максимально клієнтоорієнтовані та конкурентні сервіси. Containerships train буде возити великотоннажні контейнери щотижня. Від станції формування до станції відправлення курсуватиме без переробки (без сортування та відчеплення вагонів)», — зазначив керівник Укрзалізниці.

Угоду щодо організації перевезень контейнерів у складі контейнерного поїзда Containerships train у сполученні Литва—Білорусь—Україна та зворотно вчора, 28 травня, в Одесі підписали керівники залізниць України, Білорусі та Литви, товариства Containerships (Україна), компаній Intermodal Container Service та LG CARGO (Литва).

Також керівник Укрзалізниці зазначив, що контейнерні поїзди мають низку переваг, серед яких конкурентна вартість, надійність доставки, мінімальний час доставки. Окрім того, такий сервіс на українському ринку має колосальні можливості. «На такі перевезення є попит. У цьому році ми запустили три нові контейнерні маршрути, два з них — міжнародні. Якісний комплексний сервіс дав нам змогу збільшити на 70 % обсяги перевезень саме у контейнерах», — зазначив він.