Одразу два профорієнтаційних заходи провели кадровики виробничих підрозділів Одеської залізниці на Знам’янщині

18 листопада 2019, 08:37

Кадровики Знам’янської дистанції електропостачання та виробничого підрозділу «Знам’янська дирекція залізничних перевезень» завітали на «Свято осені» в підготовчій групі дитсадочка «Світлячок».

Помічниця начальника з кадрових питань Олена Легенька розповіла діткам та їхнім батькам про Знам’янський залізничний вузол, про цікаву та важливу для країни роботу залізничників. Діти разом із залізничниками складали тематичні пазли, отримали солодкі подарунки, повітряні кульки та дитячий намет для ігор. Діти, батьки та вихователі садочка подякували залізничникам за проведення цікавого заходу.

А старший інспектор з кадрів станції Помічна (Знам’янська дирекція залізничних перевезень) Юлія Єріненко спільно з представниками Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури провела профорієнтаційні заходи серед учнів 9-х та 11-х класів у школах міста Помічна.

Під час заходу завідувачка відділення «Управління процесами перевезень» Наталія Петрова презентувала інформаційний ролик про коледж та відділення, голова циклової комісії цього відділення Ірина Бугай розповіла про важливість залізничної професії, а голова приймальної комісії Микола Бурцев поінформував про умови вступу до коледжу. Старший інспектор з кадрів станції Помічна Юлія Єріненко розповіла, які посади зможуть обіймати випускники коледжу, які матимуть пільги та соціальні гарантії під час роботи на залізниці, та запросила поповнювати лави залізничників.

Учні зацікавилися наданою інформацією та ставили актуальні запитання.

Начальник відділу кадрів Знам’янської дирекції залізних перевезень Олександр Пашко зазначив, що за цей рік залізничники п’ять разів зустрічалися з дітьми та підлітками для проведення профорієнтаційних заходів: «Уже зараз ми повинні піклуватися про роботу з поколінням, яке через 10—15 років прийде працювати на сталеву магістраль. Наша справа — зацікавити їх, розказавши про всі переваги роботи на залізниці».


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?