Павлоградська дистанція електропостачання відремонтувала контактну підвіску на понад 42 км головного ходу

05 травня 2020, 10:48

Як розповів кореспонденту «Медіацентру «Магістраль» начальник Павлоградської дистанції електропостачання Дмитро Борисенко, завдяки вчасному забезпеченню працівників засобами особистого захисту від коронавірусу і дезінфікуючими засобами утримання інфраструктури електропостачання триває в плановому режимі. 

Протягом першого кварталу 2020 р. виконані роботи з регулювання та комплексного ремонту контактної підвіски — понад  42 км головного ходу. Також замінено три залізобетонні опори контактної мережі, переведено навантаження на 32 нові встановлені КМ, замінено опори ЛЕП 10 кВ — 15 одиниць. Крім цього, уже розчищено понад 11 км захисних лісонасаджень.

У 2019 р. підрозділ, зокрема, займався технічним переоснащенням тягової підстанції роз’їзд 5 км, де повністю замінили обладнання та встановили сучасні відкриті та закриті розподільчі пристрої  ВРУ-110 кВ та ЗРУ-10 кВ. Крім того, замість масляних вимикачів МКП-110 у робочій перемичці тепер працює елегазовий LTB 145D1/B. Також було організовано облік електроенергії на межі балансової належності по 110 кВ.

Довідка

У структурі Павлоградської дистанції електропостачання — п'ять районів контактної мережі, дев'ять тягових підстанцій, ремонтно-ревізійна дільниця, район електропостачання з майстерними пунктами та механічними майстернями. Працівники цих підрозділів забезпечують безперебійну роботу пристроїв електропостачання та виконують модернізацію і капітальний ремонт основних засобів.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?