В Одесі перша на Укрзалізниці група слухачів завершила курси цільового призначення з вивчення особливостей конструкції та експлуатації нових американських тепловозів ТЕ33АС.

Нагадаємо, що протягом шести днів 20 досвідчених машиністів-інструкторів та машиністів з локомотивних депо Миколаїв, Мелітополь та Пологи з Одеської та Придніпровської магістралей проходили 48-годинну теоретичну програму в Одеському центрі професійного розвитку персоналу.

Як розповів начальник центру Олександр Квітко, який 3 листопада вручав слухачам свідоцтва  про закінчення курсів, за результатами тестування працівники всіх депо добре засвоїли матеріал, але краще всіх  — локомотивники з Миколаєва.    

Стан організації  навчально-виробничого процесу у Центрі за 10-бальною системою слухачі, заповнивши анкети, в середньому оцінили на 9,4 бали. Зокрема, надання викладачами консультацій, методичних матеріалів та розробок, у т. ч. в електронному вигляді — на 9,9, умови проживання в навчально-побутовому комплексі (гуртожитку) — на 9,8, достатність отриманих знань  для виконання професійних обов’язків — 9,8, а рівень майстерності викладачів Центру – на 9,96 бали.