Перша інкубаційна програма в Україні, що відкриває держсектор стартапам, уже зібрала понад 60 заявок, — Шевкі Аджунер

26 жовтня 2018, 13:58

Цікавість до першої інкубаційної програми в Україні, що була запущена Future of Mobility Lab.UZ edition (1991.vc/mobility) у вересні цього року, виявилася дуже значною. Вже отримано понад 60 заявок. Про це повідомив голова Наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця» Шевкі Аджунер на своїй сторінці у Facebook.

«Ми отримали понад 60 заявок. Приємно бачити таку кількість інноваторів, які виявили інтерес до запуску пілотного проекту з Укрзалізницею. Тепер ми вибрали 20 команд для участі в інтенсивному оцінюванні, що визначить тих 10—12 фіналістів, які будуть брати участь в інкубаційний програмі», — розповів Шевкі Аджунер у Facebook. Він також додав, що це станеться наступного тижня, а детальна інформація щодо проекту оцінювання буде розміщена на офіційному сайті ПАТ «Укрзалізниця» та на сторінці 1991 Open Data Incubator.

Голова Наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця» також висловив упевненість у великому потенціалі цього проекту щодо встановлення зв’язків між стартапами та державними підприємствами. За його словами, цей тандем допоможе вивести якість послуг на повністю новий рівень.

«Ще один важливий аспект: ця програма допоможе Укрзалізниці у сфері її пріоритетів, а саме підвищення прозорості та боротьби з корупцією», — додав Шевкі Аджунер і побажав командам успіху.

Раніше повідомлялося, що у вересні Укрзалізниця та 1991 Open Data Incubator за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, а також Офісу Національної інвестиційної ради України запустили Future of Mobility Lab.UZ edition (1991.vc/mobility). Це перша в Україні інкубаційна програма, що відкриває держсектор стартапам.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?