Перший контейнерний поїзд Containerships train чітко за графіком прибув на станцію Бровари, — Євген Кравцов

12 липня 2019, 10:33

Перший контейнерний поїзд Containerships train, який 9 липня 2019 р. вирушив із литовської станції Драугісте, прибув до місця призначення на станцію Бровари 11 липня о 22:20. Шістдесят п’ять контейнерів, що курсували в складі поїзда, чітко за графіком доставлені з Литви в Україну за 50 годин. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«Вітаємо всіх учасників проекту та наших клієнтів з першим успішним рейсом поїзда Containerships train, який курсуватиме на регулярній основі. Маємо надію, що чіткий графік руху, конкурентна швидкість доставки вантажів, можливість заощаджувати на логістичних витратах та екологічність — ті ключові моменти, які спонукатимуть клієнтів обирати саме залізничний транспорт для транспортування своїх вантажів, і зокрема цей сервіс», — зазначив Євген Кравцов.

За його словами, передбачається, що технічні операції з обробки контейнерів на станції Бровари триватимуть упродовж 36 годин.

Containerships train став 22-м контейнерним поїздом, що курсує територією України. У перший рейс поїзд вирушив 9 липня  за маршрутом Драугісте (Литва)—Бровари (Україна), він курсуватиме двічі на тиждень. Також у серпні передбачається організувати контейнерні перевезення зі станції Драугісте, що розташована поруч із портом Клайпеда, до Одеського морського порту. «Це важливий момент з огляду на переорієнтацію вітчизняного експорту до країн ЄС», — зауважують в Укрзалізниці.

Нагадаємо, Угоду щодо організації перевезень контейнерів у складі контейнерного поїзда Containerships train було укладено 28 травня 2019 р. в Одесі в рамках проведення наради представників АТ «Укрзалізниця», Білоруської залізниці, АТ «LG CARGO» і компаній ТОВ «Containerships» та ЗАТ «Intermodal Container Service». Ініціаторами та операторами поїзда виступатимуть ТОВ «Сontainerships» та ЗАТ «Intermodal Container Service».


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?