Перший швидкісний поїзд, побудований в Індії, зламався в свою першу поїздку, через день після того, як його рух офіційно відкрив прем'єр-міністр країни Нарендра Моді, повідомляє ЦТС.

Поїзд, який отримав назву Vande Bharat Express, виконував зворотний рейс з Варанасі в Делі  і під час поїздки двічі виникли технічні проблеми. Спочатку на одній з дільниць шляху була зафіксована пробуксовка коліс. Цей інцидент, як заявили офіційні особи залізниці, можливо, пов'язаний з наїздом на велику рогату худобу. Рейс виконувався в темний час доби і в цей час можливий перегін худоби через колію.

Після усунення несправностей поїзд продовжив рух, але через 40 хв трапився черговий інцидент і поїзд не зміг рухатися швидше, ніж зі швидкістю 50 км/год. Машиністи поїзда виявили задимлення в останніх чотирьох вагонах.

Повідомляється, що пасажири поїзда змушені були пересісти на інший поїзд, щоб швидше дістатися до індійської столиці. Уточнюється, що невдалий рейс був презентаційним, а початок комерційної експлуатації поїзда заплановано на неділю.

Перший індійський швидкісний поїзд був побудований на заводі в Ченнаї. Його максимальна експлуатаційна швидкість становить 160 км/год, а на випробуваннях він досяг швидкості 180 км/год.