Першокурсникам Львівського коледжу транспортної інфраструктури розповіли про здоровий спосіб життя

26 вересня 2019, 16:30

Вчора, 25 вересня, у Львівському коледжі транспортної інфраструктури студенти-першокурсники прослухали лекцію на тему «Здоровий спосіб життя — запорука міцного здоров’я». Цікаву розмову на актуальну тему провели фахівці Львівського міського центру соціальних служб для молоді.

Як поінформувала заступник директора коледжу з виховної роботи Анета Гавриленко, зустріч із першокурсниками відбулася у форматі діалогу, студенти виконували інтерактивні вправи, відповідали на запитання та активно цікавились особливостями здорового способу життя. Обговорення викликала тема різних форм залежності, студенти дійшли висновку, що з розвитком суспільства осучаснюються і різновиди залежності. Зараз, на їхню думку, все частішими є залежності від інтернету, смартфона, і навіть — від конкретної людини.

Між Львівським коледжем транспортної інфраструктури та Львівським міським центром соціальних служб для молоді вже багато років є позитивна інформаційна співпраця. Фахівці центру неодноразово розповідали майбутнім залізничникам про насильство, булінг та інші сучасні небезпеки.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?