Під час місячника з попередження травматизму одеські залізничники провели 2,5 тис. лекцій

04 вересня 2019, 12:20

У регіональній філії «Одеська залізниця» завершився місячник профілактично-роз’яснювальної роботи щодо невиробничого травматизму на залізничному транспорті серед населення, працівників підприємств, що розташовані в районах, прилеглих до залізничних колій.

Під час проведення місячника було охоплено 453 сторонніх підприємства, проведено майже 2,5 тис. співбесід з громадянами на вокзалах, станціях, зупинних платформах. Проведено 4,4 тис. перевірок стану платформ, переїздів, пішохідних і службових переходів, покажчиків місць проходу, загороджувальних пристроїв та наочної інформації на станціях, вокзалах, платформах. Також проведено 193 спільні рейди працівників загонів воєнізованої охорони, станцій, моторвагонних депо, дистанцій колії щодо недопущення перебування сторонніх осіб на залізничних коліях (особливо електрифікованих), у парках прийому та відправлення вантажних, пасажирських і електропоїздів, переходу залізничних колій у невстановлених місцях, несанкціонованого проходу громадян на пасажирські платформи поза турнікетами тощо.

Цього року вже сталося 54 випадки, із них 35 смертельних. До того ж серед травмованих шестеро дітей (один випадок смертельний). Основною причиною високого рівня невиробничого травматизму є грубе порушення громадянами правил безпеки на залізничному транспорті України. Аналіз ситуації свідчить, що найчастіше до біди призводять спроби порушників перейти через залізничні колії у невстановлених місцях та ходіння коліями.

Пам’ятайте, що залізничний транспорт — це зона підвищеного ризику, де тільки суворе дотримання правил безпеки, власні уважність і обережність допоможуть врятувати здоров’я та життя!


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?