Підліток піднявся на цистерну та зазнав ураження електрострумом на Львівщині

11 травня 2019, 11:20

8 травня о 20.30 на станції Шкло, що на Львівщині, підліток 2006 р. н. з невідомих причин піднявся на цистерну та був уражений електрострумом. Потерпілого доставлено до лікарні  у Львові.

З початку 2019 р. внаслідок ураження електричним струмом травмовано 17 сторонніх осіб, з них п'ятеро — смертельно. Серед травмованих дев’ятеро дітей віком до 16 років, одна дитина загинула. За відповідний період 2018 р. внаслідок ураження електричним струмом було травмовано восьмеро сторонніх громадян, з них одного — смертельно. Серед травмованих було двоє дітей віком до 16 років.

Діти і підлітки піддають себе величезній небезпеці, коли піднімаються на вагони, локомотиви, огорожі, мости та інші залізничні об'єкти заради фотографії або на спір з однолітками.

Укрзалізниця вкотре попереджає, що робоча напруга контактної мережі — 27 тис. В. При наближенні до проводу на відстань менше ніж 2 м може виникнути електрична дуга між тілом людини і проводом, і людина отримує електротравму, яка призводить до важких наслідків для здоров’я і нерідко до загибелі. Жоден лайк не вартий смертельного ризику!


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?