Після електрифікації перевезення дільницею Потоки — Золотнишине зросли на 13,6%

10 вересня 2019, 10:43

Після електрифікації дільниці Потоки—Золотнишине обсяги перевезень вантажів за напрямом зросли на 13,6 %, вони становили 176,2 млн тонно-км. Електрифікацію зазначеної дільниці було завершено минулого року, і перший поїзд під електротягою пройшов тут 6 вересня 2018 р.

Найбільше на станції Золотнишине навантажується залізорудної сировини, що переробляється на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті та прямує залізницею до морських портів і західних прикордонних переходів.

Зокрема, за останні 12 місяців на станції Золотнишине навантажено понад 11 млн т вантажів, що більше показника попереднього аналогічного періоду на понад 277 тис. т. Зокрема, руди навантажено 154,5 тис. вагонів, або понад 10 млн т.

Наразі на дільниці Потоки—Золотнишине працюють електровози ВЛ80к, т. Чотири тепловози, які працювали тут до електрифікації, тепер задіяні в перевезеннях на інших напрямках.

 

Довідка 

Станція Золотнишине — одна з найбільших станцій України з генерації експортного вантажопотоку залізорудної сировини, за характером роботи віднесена до вантажної станції, за обсягами — до позакласної станції.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?