Південна магістраль закликає громадян неухильно дотримуватися правил поведінки на залізниці

24 січня 2019, 09:31

У 2018 р. в регіональній філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» внаслідок порушення правил безпеки на залізничному транспорті сталося 88 випадків травмування громадян. Травмування зі смертельними наслідками зазнали 46 осіб, у тому числі троє дітей віком до 16 років. За 2017 р. травмувалося 84 громадянина, у тому числі 48 осіб — зі смертельними наслідками. Серед травмованих шестеро дітей віком до 16 років, троє з яких загинули.

Аналіз невиробничого травматизму свідчить про те, що більшість нещасних випадків сталася через необачність, поспіх, невиправданий ризик та порушення громадянами Правил безпеки на залізничному транспорті. Найчастіше постраждалі травмувалися під час:

— переходу залізничних колій у невстановленому місці,

— ходіння залізничними коліями, посадки та висадки на ходу поїзда,

— переходу колії під вагоном,

— порушення правил проїзду через залізничні колії.

При цьому 15 осіб, яких було травмовано, перебували в стані алкогольного сп’яніння на території об’єктів залізничного транспорту.

Південна залізниця закликає громадян не порушувати правила безпеки та бути максимально уважними й обережними поблизу залізничної інфраструктури, не наражати на небезпеку своє та чужі життя.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?