Південна залізниця готується до безпечного пропуску паводкових вод

02 березня 2020, 17:04

У регіональній філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» розпочали підготовку до весінньої повені, щоб у період можливого паводку гарантувати стабільні й безпечні залізничні перевезення. 

 Для забезпечення стабільної та безпечної роботи залізничного транспорту та збереження інженерних споруд у період весняної повені діє спеціальне розпорядження керівництва щодо робіт з підготовки залізничних мостів, пішохідних переходів та трубопроводів до пропуску весняного паводку 2020 р. Зокрема, у всіх підрозділах магістралі створені оперативні штаби із підготовки до пропуску паводка. Наразі на обліку в усіх дистанціях колії 60 найбільш небезпечних з розмиву місць (нагірні канави, мости, водопропускні труби, зливові колектори, зсувні узгір’я тощо).

 На 17 великих і середніх мостах, які розташовані в межах обслуговування Південної залізниці, біля яких необхідно виробляти проміри русел, перевірені водомірні рейки. Приведені до технічної готовності водомірні пости, створені запаси інвентарю, сипких матеріалів, спецодягу, матеріалів верхньої будови колії тощо.

Крім того, залізничники проводять заміри річкових гирл біля мостів.

На сьогодні також сформовані протирозмивні поїзди, які дислокуються по станціях Полтава-Південна та Куп’янськ-Вузловий і в разі потреби будуть залучені до ліквідації наслідків повені разом з особовим складом та іншою інженерною технікою. Отже, весняна повінь не стане стихійним лихом, адже до неї залізничники підготувалися заздалегідь.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?