Південна залізниця нагадає громадянам правила безпеки на залізничному транспорті

17 березня 2020, 10:26

У регіональній філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» стартував місячник з профілактики невиробничого травматизму. В межах акції залізничники запланували реалізувати комплекс практичних заходів та провести профілактично-роз’яснювальну роботу щодо запобігання невиробничого травматизму серед громадян і популяризації правил безпеки на залізничному транспорті.

Залізничники продовжують регулярно нагадувати пасажирам про правила безпеки громадян на залізничному транспорті та наслідки їхнього порушення шляхом транслювання відеороликів на залізничних станціях і вокзалах, а також оголошень по гучномовцях.

Особливу увагу працівники магістралі приділятимуть тематичним бесідам і практичним заняттям з учнями шкіл, ліцеїв та коледжів, студентами вишів і вихованцями ДНЗ. З 6 квітня з роз’яснювальними бесідами залізничники планують відвідати заклади та установи, що розташовані поблизу об’єктів інфраструктури.

Окрім того, у межах місячника, який триватиме до 16 квітня поточного року, також відбудуться комісійні обстеження стану утримання та достатнього освітлення пасажирських платформ, переїздів та пішохідних і службових переходів, покажчиків місць проходу. Перевірять надійну роботу загороджувальних пристроїв, звукової та світлової сигналізації. Впродовж місячника будуть проведені спільні рейди працівників воєнізованої охорони, приміських пасажирських перевезень, дирекцій та колійників. За результатами цих рейдів будуть визначені найбільш травмонебезпечні місця, де спостерігаються масові порушення правил безпеки, що призводять до травмування громадян.

Довідка

За два місяці 2020 р. в регіональній філії «Південна залізниця» (на станціях та перегонах) травмовано 15 громадян, зокремаі семеро — зі смертельним наслідком. Серед травмованих — одна дитина віком до 16 років. За аналогічний період 2019 р. було травмовано 11 громадян, зокрема семеро — зі смертельним наслідком.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?