Південна залізниця організувала літній відпочинок для майже 4 тис. дітей залізничників

28 серпня 2019, 12:40

Упродовж літа 3599 дітей відпочили у п’яти дитячих оздоровчих закладах регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

25 серпня відбулося закриття останньої у цьому році, п’ятої, зміни у дитячому лікувально-оздоровчому центрі «Сонячний» Південної залізниці. ДЛОЦ «Сонячний» першим із таборів філії розпочав літній сезон відпочинку і впродовж п’яти змін прийняв 1080 юних відпочивальників.

Решта дитячих оздоровчих закладів магістралі — ДОЗ «Зміна», ДОЗ «Орлятко», ДОЗ «Молода гвардія» — приймали дітлахів упродовж трьох змін сезону відпочинку. Загалом ці табори відвідали 2519 дітей.

Крім того, у рамках пілотного проекту щодо оздоровлення та відпочинку працівників, членів їхніх сімей і дітей у закладах санаторно-курортного лікування, оздоровлення та відпочинку, за ініціативою АТ «Укрзалізниця» цього літа 106 дітей працівників підрозділів регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» відпочили на морі в дитячих оздоровчих таборах «Ім. Л. Шевцової», що в смт Затока Одеської області, та «Сокіл», який розташовано в с. Генічеська Гірка Херсонської області.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?