Південна залізниця продовжує роботу з працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями

28 листопада 2019, 14:20

За 10 місяців 2019 р. регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» працевлаштувала у своїх підрозділах 16 осіб з інвалідністю. Працівники з обмеженими фізичними можливостями отримали роботу у вагонному, локомотивному господарствах, службах колії, приміських пасажирських перевезень та воєнізованої охорони, Харківській, Сумській і Полтавській дирекціях залізничних перевезень.

Південна залізниця продовжує активно працювати в напрямку прийому на роботу осіб з обмеженими фізичними можливостями, стан здоров’я яких дозволяє виконувати доручену їм роботу. Вони були прийняті на посади слюсаря з ремонту рухомого складу, прибиральника приміщень, сторожа, підсобного робітника тощо. Наразі в регіональній філії «Південна залізниця» працюють 995 осіб з інвалідністю.

Магістраль для таких категорій працівників створює умови праці з урахуванням індивідуальних програм реабілітації та забезпечує інші соціально-економічні гарантії, передбачені вимогами Законів України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», «Про зайнятість населення». Індивідуально розглядаються особисті звернення зазначених осіб, запитувачам пропонуються вакантні місця, робота на яких не суперечить медичним протипоказанням цих людей.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?