Південна залізниця ретельно обробляє вагони приміських поїздів через загрозу коронавірусу

16 березня 2020, 16:19

З метою недопущення занесення та поширення інфекційного захворювання, спричиненого коронавірусом, у регіональній філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» розгорнулася масштабна профілактична робота.

Так, у місцях масового скупчення людей, зокрема на вокзалах, станціях, у приміських поїздах, нині введений режим посиленої поточної дезінфекції. Вже у понад 170 приміських поїздах залізничники здійснили ретельну санітарно-карантинну обробку. У середньому на день дезінфікують 20 поїздів філії. Ці дії мають неодноразовий характер: повторно здійснюється обробка кожного приміського поїзда.

Також проведено інструктаж членів поїзних бригад з питань виявлення та профілактики захворювання, своєчасного подання інформації відповідним спеціалістам щодо наявності хворих пасажирів, членів поїзних бригад. Приміські поїзди укомплектовані необхідними засобами для надання першої медичної допомоги і протиепідемічними засобами (засобами індивідуального захисту, дезінфектантами).

Окрім того, триває профілактична робота й на інших об’єктах інфраструктури. Так, в управлінні регіональної філії (м. Харків), де працюють понад 1 тис. осіб, проведено дезінфекційні заходи.

Також 13 березня для працівників регіональної філії «Південна залізниця» проведений семінар за участю представників Головного управління Держпраці у Харківській області. Під час роботи семінару фахівці управління Держпраці детально розповіли про проведення профілактичних заходів, аби запобігти поширенню захворювання на коронавірус.

З метою відпрацювання у залізничників регіональної філії «Південна залізниця» необхідних навичок на вокзалах міст Харків та Куп’янськ були проведені навчання за участю представників Харківського підрозділу державної установи «Лабораторний центр на залізничному транспорті МОЗ України». Організація та здійснення цих заходів у випадку епідеміологічних ускладнень у поїздах дозволила визначити у філії санітарні тупики на станціях та забезпечити їхню стовідсоткову готовність для використання у разі епідеміологічних ускладнень у пасажирських поїздах.

Нагадаємо рекомендації МОЗ України з профілактики захворювання на коронавірус: регулярно мити руки з милом або обробляти дезінфектантами зі вмістом спирту, не торкатися обличчя, під час кашлю та чхання прикриватися серветкою або згином ліктя, використану серветку відразу викидати та закривати кришку смітника, триматися на відстані від людей з ознаками респіраторних захворювань, за змоги уникати місць великого скупчення людей тощо.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?