Південно-Західна залізниця оздоровила під час літніх канікул понад 3000 дітей

03 вересня 2018, 16:22

Під час літніх канікул регіональна філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» та дорожній комітет профспілки створили належні умови для змістовного відпочинку та оздоровлення дітей залізничників.

Для дітей працівників філії працювали два літні табори на території Жмеринської та Конотопської дирекцій залізничних перевезень, де за три зміни в таборі «Дубки» оздоровилося майже 700 дітей, а в «Зорьці» — 800. Окрім того, дітлашня мала змогу гарно відпочити, цікаво та з користю для себе провести канікули в дитячих таборах на  Прикарпатті та на узбережжі Азовського та Чорного морів. Загалом відновили свої сили 3100 дітей залізничників.

Вихователі таборів протягом літніх місяців влаштовували дітям різноманітні цікаві заходи, зокрема тематичні вечори, конкурси, концерти, розваги, вікторини тощо. Та найбільше товариствам таборів сподобалися тематичні квести, присвячені залізничним професіями, які організовували разом керівники таборів і служба кадрів та соціальної політики регіональної філії.

«Для залізничників є пріоритетним завданням, — сказав в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький, — турбота та відпочинок дітей, батьки яких працюють на залізниці. Щорічно діти відпочивають у наших таборах, що розташовані на території столичної магістралі. Окрім того, профспілки філії закуповують путівки в інших місцях. Відпочинок дітей є важливим для нас. Адже висока продуктивність праці у підрозділах залізниці залежить від того, як ми будемо піклуватися про наших працівників».


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?