План на 2018 рік – комплексно розвивати Південно-Західну залізницю, - Роман Веприцький

29 січня 2018, 15:34

Як саме – про це очільник регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» детально розповів на розширеній апаратній нараді, яку сьогодні провів з керівниками дирекцій залізничних перевезень у форматі відеоконференції.

Так, Роман Веприцький поінформував учасників заходу про ті комплексні заходи, які вже вживаються чи найближчим часом будуть запроваджені на залізниці для того, щоб вивести її на якісно новий рівень діяльності. Зокрема, йшлося про програми розвитку господарства приміських пасажирських перевезень; відновлення локомотивного господарства; розвитку залізничної інфраструктури; покращення умов праці працівників регіональної філії; результатів закупівель товарів та послуг; житлових умов та забезпечення залізничників житлом; експлуатаційної роботи основних сортувальних станцій.

За словами Романа Веприцького, ініційовані на залізниці заходи знаходять повну підтримку менеджменту ПАТ «Укрзалізниця» та особисто в.о. голови правління товариства Євгена Кравцова, який націлює галузь на всебічне оновлення.

Керівник регіональної філії також зупинився на актуальних поточних питаннях. Зокрема, дирекції залізничних перевезень отримали завдання ревізувати стан місцевих захисних будівель та споруд, перевірити наявність та справність  шлагбаумів на залізничних переїздах основного ходу, насамперед, на маршрутах слідування швидкісних поїздів; уніфікувати кольорову гаму станційної інфраструктури, тощо.

Працюючи на перспективу, Роман Веприцький озвучив низку завдань весняного періоду: навести лад у смугах відведення залізниці, забезпечити ці роботи необхідним інвентарем, а також виконавцями. Очільник залізниці поставив вимогу комплексного та професійного підходу до справи, щоб унеможливити відволікання залізничників від посадових обов’язків для аврального впорядкування територій, навести на залізничних об’єктах та прилеглій до них території справжній лад, направити ці роботи у русло плановості та регулярності.

«Хочу бачити підтримку тих змін, які ми розпочали і які ще осмислюємо, від усіх ланок регіональної філії, - зазначив Роман Веприцький насамкінець. – Адже те, що ми робимо, - це для загальної користі, для подальшого розвитку Південно-Західної залізниці, яка була і повинна залишатися першою в мережі».

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?