Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци! Подарункові набори від залізничників отримали вихованці Херсонського обласного будинку дитини

В регіональній філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» триває благодійна акція, спрямована на підтримку дітей, що навчаються у спеціалізованих закладах. Так, сьогодні, 13 лютого, 80 вихованців комунального закладу «Херсонський обласний Будинок дитини» Херсонської обласної ради отримали подарункові набори від залізничників.

Передали подарунки до закладу, спеціалізованому на навчанні дітей дошкільного віку з ураженням центральної нервової системи, представники Херсонської дирекції залізничних перевезень, які вчора на чолі з начальником дирекції Ігорем Сахно відвідали Будинок дитини. Однак через складні діагнози малечі, а також запроваджений карантин, залізничникам не вдалося особисто поспілкуватися з дітьми. Втім подарунок отримала кожна дитина.

В свою чергу головний лікар закладу Тетяна Карчевич висловила подяку за підтримку та увагу, проявлену регіональною філією до хворих дітей.

Нагадаємо, 24 січня у регіональній філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» стартувала благодійна акція, в рамках якої привітання отримають вихованці спеціалізованих навчальних закладів Одеси, Подільська, Херсона, Знам’янки та Сміли.