Подільські залізничні будівельники в 2018 році виконали ремонти на 34 млн грн

08 лютого 2019, 14:29

Подільським територіальним управлінням філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Укрзалізниця» протягом 2018 р. було збудовано, модернізовано та проведено капітальний і поточний ремонт основних засобів на суму майже 34 млн грн.

Зокрема, протягом минулого року проведено: модернізацію котельні станції Подільськ шляхом переводу з вугільного на електроопалення; реконструкцію котельні вокзалу станції Роздільна, де газові котли замінено на більш енергоефективні; реконструкцію платформ головного ходу Мардарівка—Перехрестове—Затишшя, станцій Веселий Кут, Єреміївка і Вигода; поточний ремонт покрівлі цеху ТР-3 локомотивного депо Подільськ, трансформаторних підстанцій тощо. Для контролю витрат газу було встановлено засоби GSM: чотири — в котельних станції Любашівка і один — станції Роздільна.

Придбано обладнання для розливу води «Бірзульська» у пляшки на 0,5 л та в кулери на 18,9 л. Відповідно до програми попередження випадків невиробничого травматизму на станції Подільськ встановлено бетонну огорожу на суму 1 млн 337 тис. грн.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?