Поїзд 4 столиць відправиться в перший рейс уже 28 вересня 2018 р. та курсуватиме щотижня. Наразі залізничні адміністрації країн, через які пролягатиме маршрут поїзда, проводять остаточне узгодження вартості проїзду. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«Країни Балтії стають ближче. Поїзд до Риги через Мінськ та Вільнюс почне курсувати щотижня вже у вересні. За 19 год у дорозі можна побувати у чотирьох столицях Європи. Вже готуємо і нову ліврею. Аби здалеку було видно українські вагони», — зазначив очільник Укрзалізниці.

Новий поїзд № 32/31 Київ—Мінськ—Вільнюс—Рига відправлятиметься зі станції Київ-Пасажирський о 14.07 та прибуватиме до Риги наступного дня о 9.05. Зворотно поїзд вирушатиме об 11.10 та прибуватиме до столиці України о 6.42.

При курсуванні в напрямку Риги поїзд робитиме зупинки о 23.35 у Мінську та о 0.25 у Вільнюсі. При курсуванні в напрямку Києва — о 15.48 у Вільнюсі та о 20.17 у Мінську.

Крім того, поїзд робитиме зупинки на станціях Словечно, Калінковічі, Жлобін, Молодечно, Сморгонь, Гудогай, Кяна, Шяуляй та Елгава. З розкладом курсування цього поїзда можна ознайомитися на офіційному сайті ПАТ «Укрзалізниця».

У складі поїзда курсуватиме 10 вагонів, з них дев'ять купе та один класу люкс. У шестому вагоні купе будуть розділені на чоловічі та жіночі.