Поїзд «Чотири столиці» не відправиться у рейс 16 березня у зв’язку з карантином у Литві та Латвії

15 березня 2020, 13:19

Міжнародний поїзд № 32/31 Київ—Мінськ—Вільнюс—Рига не буде відправлений 16 березня у рейс за графіком у зв’язку із запровадженням Литвою та Латвією карантину для попередження розповсюдження коронавірусу та забороною на в’їзд іноземців.

Укрзалізниця вивчає можливість задіяння рухомого складу вказаного поїзда на внутрішніх маршрутах.

Нагадаємо, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України № 288-р Укрзалізниця припиняє міжнародне пасажирське сполучення з 00:00 годин 17 березня (у ніч з 16 на 17) до завершення періоду карантину, спричиненого спалахом гострої респіраторної хвороби COVID-19, або до ухвалення відповідних рішень Уряду.

Також повідомляємо, що Укрзалізниця повертатиме пасажирам повну вартість квитків на скасовані міжнародні поїзди — без стягнення додаткових зборів. Для цього потрібно звернутися в будь-яку залізничну касу. Квитки, придбані через інтернет, повертаються через онлайн-сервіси.

На поїзди, яким буде обмежено маршрут, повну вартість квитка можна повернути у випадку, якщо була скасована зупинка, до якої пасажир мав проїзний документ.

У всіх інших випадках повернення проїзних документів здійснюється на загальних підставах відповідно до «Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України».

У разі виникнення запитань просимо звертатися до Контактного центру Укрзалізниці: 0 800 503 111.

Раніше повідомлялося про призупинення пасажирського залізничного сполучення із Словаччиною та Польщею.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?